życzenia na dzień kobiet

40x Najpiękniejsze życzenia na Dzień Kobiet i prezenty

Zbliża się Międzynarodowy Dzień Kobiet, a wraz z nim czas okazania współczucia i podziękowania wszystkim wyjątkowym kobietom w Twoim życiu. Chcesz uczcić ten dzień w wyjątkowy sposób, ale nadal nie wiesz jakie życzenia napisać i jaki prezent wybrać? Czy wiesz, że istnieje wiele sposobów na wyrażenie swoich uczuć bez wydawania dużych pieniędzy?

W tym artykule znajdziesz inspiracje na najpiękniejsze życzenia na Dzień Kobiet i prezenty, które zachwycą każdą kobietę i pozostawią na niej niezapomniane wrażenie. Przyjrzyjmy się więc razem najlepszym pomysłom na życzenia i prezenty na ten ważny dzień.

Kiedy jest Międzynarodowy Dzień Kobiet?

Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzony jest co roku 8 marca praktycznie na całym świecie.

Jak złożyć życzenia na Dzień Kobiet?

Kreatywność nie ma granic – krótko mówiąc, życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet można składać na niezliczoną ilość sposobów. Możesz wysłać SMS-a, e-mail, zadzwonić lub złożyć życzenia osobiście kobietom, które kochasz. Życzenia na Dzień Kobiet powinny być proste, ale szczere i wymowne. Możesz stworzyć go zarówno bardziej formalnie, jak i tak zabawnie, jak to możliwe – zależy od tego, do kogo chcesz się z tym zwrócić.

Życzenie to może mieć formę wiersza, cytatu lub po prostu prostego i szczerego tekstu. Ważniejsze jest okazanie szacunku i wdzięczności wszystkim wyjątkowym kobietom w Twoim życiu i pokazanie im, ile dla Ciebie znaczą.

Jak powinno wyglądać życzenia na Dzień Kobiet?

Jak już wspomniano, życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet powinny być szczere, płynące z serca i przede wszystkim osobiste. Może zawierać słowa szacunku, wdzięczności, podziwu i miłości. Kluczowe jest to, aby był on dostosowany do odbiorcy i napisany z odpowiednią dozą wrażliwości. Życzenie można uzupełnić drobnym prezentem lub kwiatkiem, aby uczynić je jeszcze bardziej osobistym i wyjątkowym.

Ostateczny wygląd życzeń zależy zatem od tego, jaki styl lubisz i jak chcesz wyrazić swoje uczucia.

Specjalne życzenia na Dzień Kobiet

Te życzenia i cytaty z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet to tylko kilka pomysłów na wyrażenie swoich uczuć z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Nieważne, którego z nich użyjesz, najważniejsze jest, aby to życzenie było zawsze szczere.

Do kogokolwiek

 • Dziś jest dzień, w którym wspominam wszystkie niesamowite kobiety na świecie i bardzo się cieszę, że jesteś w moim życiu. Życzę Wam dużo miłości, radości i śmiechu.
życzenia na dzień kobiet do kogokolwiek
 • Droga (imię), życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Jesteś dla mnie wspaniałym przyjacielem/sąsiadem/kolegą i sprawiasz, że moje życie jest lepsze i bardziej satysfakcjonujące.
 • Kiedy dziś rano spojrzałeś w lustro, musiałeś widzieć w nim wspaniałą kobietę. Jesteś silna, piękna i niesamowicie utalentowana. Życzę Ci, aby Twoje życie było pełne satysfakcji i sukcesów.
 • Mądra kobieta uczy się na swoich porażkach, uśmiecha się podczas upadków i staje się silniejsza w obliczu wyzwań. Jesteś jednym z nich! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
życzenia na dzień kobiet
 • Kiedy na Ciebie patrzę, zawsze widzę niesamowitą siłę i piękno. Życzę, aby Wasze życie było pełne radości, przyjaźni i miłości. Jesteś wyjątkowy i zasługujesz tylko na to, co najlepsze.
 • Możesz zdobyć jej miłość pod wieloma postaciami – mama, siostra, babcia, dziewczyna, żona! Wystarczy się do nich uśmiechnąć, a świat się zmieni. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
 • Cierpliwość w słuchaniu, chęć zrozumienia, siła do troski i serce do dzielenia się! To właśnie czyni was najpiękniejszymi istotami w tym wszechświecie. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
życzenia na dzień kobiet
 • Tylko kobieta może niemal umrzeć i jednocześnie urodzić. Bądź dumna z bycia kobietą! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
 • Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet dla odważnej i odważnej kobiety, która nigdy nie pogodziła się z porażką.
 • Za pomocą tego linku chcę Ci powiedzieć, że jesteś wyjątkową kobietą w moim życiu! Dziękuję! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
życzenia na dzień kobiet

Małżonek lub partner

 • Żona i mąż zawsze dochodzą do kompromisu: mąż przyznaje się do błędu, a żona się zgadza. Gratuluję Dnia Kobiet, moja droga żono!
 • Doskonale rozumiesz, kochasz i opiekujesz się naszymi dziećmi i wcale mnie to nie dziwi, bo wiem, że jesteś wspaniałą osobą od chwili, gdy Cię poznałam. Życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
 • Dzięki kobietom każdy dom jest pełen szczęścia i radości. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
 • Delikatność Twoich ust, zapach Twojego oddechu, ciepło Twoich uścisków… Kiedy jestem z Tobą, czuję się jak we śnie. Kocham cię! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
 • Najlepszym lekarstwem na świecie jest Twój Uścisk. Szczęśliwego nowego roku, kochanie!
 • Moje życie bez Ciebie jest jak niebo bez słońca, księżyc bez gwiazd i życie bez szczęścia. Jesteś dla mnie wszystkim. Wszystkiego najlepszego MDJ!
 • Często nie doceniamy tego, co kobiety dla nas robią. Teraz mamy okazję złożyć serdeczne podziękowania wszystkim wspaniałym kobietom za ich ciężką pracę i poświęcenie. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
życzenia na dzień kobiet dla partnera

Mamusia

 • Droga Mamo, zasługujesz na całe szczęście i miłość tego świata, bo zrobiłaś wszystko, co w Twojej mocy, abyśmy byli szczęśliwi… Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
 • Mamo, kimkolwiek dzisiaj jestem, jestem tylko dzięki Tobie. Jesteście moją inspiracją i motywacją. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet, mamo.
 • Droga Mamo, dopiero teraz, kiedy sama zostałam mamą, rozumiem i doceniam wszystkie Twoje lekcje i Twoją nieskończoną miłość. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
 • Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet chcę podziękować mojej mamie za to, że zapewniła mi najlepsze życie, jakie mogła i wychowała mnie w atmosferze nieskończonej i bezwarunkowej miłości. Dzięki mamo.
 • Nasze istnienie zawdzięczamy kobietom, bo to nasza mama sprowadziła nas na ten świat. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet mamo, abyś zawsze była szczęśliwa.

Siostra

 • Jesteś nie tylko moją siostrą, ale także moją mentorką i przyjaciółką. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
 • Jeśli masz silną siostrę, zawsze masz kogoś, na kim możesz się wzorować, tak jak ja zawsze podziwiałem ciebie. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
 • Moja droga siostro, życzę Ci, abyś nie liczyła lat, bo dusza pozostaje młoda, abyś nie żałowała tego, co już minęło, bo jeszcze wiele ciekawych rzeczy przed tobą i abyś się nie bała, bo ryzyko jest rzeczą szlachetną ! Miłego dnia kobiet!
 • Twój piękny uśmiech może rozświetlić całą okolicę. Sprawiasz, że moje dni są lepsze. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
życzenia na dzień kobiet dla siostry

Znane cytaty

„Nie ma ograniczeń co do tego, co możemy zrobić jako kobiety. – Michelle obama

„Kobiety nie muszą szukać głosu, one go mają i muszą czuć się wzmocnione, aby z niego korzystać, a ludzi należy zachęcać, aby ich słuchali”. – Meghan Markle

„Byłaby wielka szkoda, gdyby kobiety pisały jak mężczyźni, żyły jak mężczyźni lub wyglądały jak mężczyźni, bo jeśli dwie płcie są zupełnie niewystarczające dla ogromu i różnorodności świata, jak mamy zrobić z jedną?” – Virginia Woolf

„Kiedy kobiety zyskają władzę, bariery znikną. Kiedy społeczeństwo zobaczy, co kobiety mogą zrobić, kiedy kobiety zobaczą, co kobiety mogą zrobić, będzie więcej kobiet robiących różne rzeczy i wszystkim nam będzie lepiej”. – Ruth Bader Ginsburg

„Mogę wam obiecać, że kobiety pracujące razem – połączone, poinformowane i wykształcone – mogą zapewnić pokój i dobrobyt na tej opuszczonej planecie”. – Izabela Allende

„Nie chcę, żeby kobiety miały władzę nad mężczyznami, ale nad sobą”. – Mary Shelley

„Jest coś wyjątkowego w kobietach dominujących w męskim świecie. Wymaga to pewnego wdzięku, siły, inteligencji, nieustraszoności i odwagi, aby nigdy nie przyjmować odmowy”. – Rihannę

„Lubię patrzeć, jak młoda dziewczyna wychodzi i chwyta świat za kark. Życie to gówno. Musisz tam wyjść i skopać im tyłki”. – Maja Angelou

„Cokolwiek kobiety robią, muszą to robić dwa razy lepiej niż mężczyźni, żeby uznać je za choć w połowie tak dobre. Na szczęście nie jest to takie trudne”. – Charlotte Whitton

„W pewnym momencie życia kobiety po prostu przestaje się cały czas wstydzić. Wtedy mogą stać się tym, kim naprawdę są”. – Elżbieta Gilbert

„W feminizmie nie chodzi o to, żeby kobiety były silne. Kobiety już są silne. Chodzi o zmianę sposobu, w jaki świat postrzega tę siłę”. – G.D. Anderson

„Sukces każdej kobiety powinien być inspiracją dla innych. Jesteśmy najsilniejsi, gdy zachęcamy się nawzajem”. – Serena Williams

„Nie ma nic silniejszego niż załamana kobieta, która staje na nogi”. – Hannah Gadsby

„Wolę żałować tego, co zrobiłem, niż tego, czego nie zrobiłem”. – Lucille Ball

dzien kobiet

Inspiracje na prezent na Dzień Kobiet

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet możesz także wręczyć różne prezenty, które wyraźnie wyrażą Twój szacunek i uczucie do kobiet, które otrzymujesz. Oto kilka pomysłów na prezent na Dzień Kobiet:

 • kwiaty na Dzień Matki – kwiaty to tradycyjny prezent, odpowiedni dla kobiet w każdym wieku. Możesz wybrać róże, tulipany, lilie lub inne kwiaty, które mają szczególne znaczenie dla Ciebie lub ich odbiorcy.
 • spersonalizowane prezenty — Spersonalizowane prezenty to świetny sposób na wyrażenie swoich uczuć do konkretnej kobiety. Możesz wybrać na przykład personalizowaną fotoksiążkę, kubek, bransoletkę czy torebkę z własnym projektem.
 • prezenty wellness – prezenty, które pomogą Ci się zrelaksować i odprężyć, cieszą się obecnie coraz większą popularnością. Wybierz więc prezent, taki jak świece zapachowe, olejek do masażu lub inne środki relaksujące.
 • prezenty kulinarne – jeśli Twoja przyjaciółka lubi gotować i piec, możesz podarować jej nowe przybory kuchenne, książkę z przepisami, wysokiej jakości olej lub ekspres do kawy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *